HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / Hakkımızda

Dome Mobilya, 2013 yılında önce tasarım odaklı bir firma olarak kuruldu. Biliyoruz ki, herkesin hayal ettiği ev dekorasyonu farklıdır. Tüm insanlar kendi zevk ve tarzlarına uygun olarak düzenlenmiş bir yaşam alanına sahip olmak ister. İnsanların bu beklentisini karşılamak isteyen Dome Mobilya, bugün bu hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Dome Mobilyanın amacı; kullanışlı, kaliteli, farklı ve özgün tasarımlı  yatak odaları, yemek odaları, karyolalar, köşe koltukları ve aksesuarlar üretmektir. Herkesin kendi dünyasına ve zevkine göre özel tasarım fikrini hayata geçiren Dome Mobilya, bu düşünceye bağlı kalarak her yıl Koleksiyonu’na yeni tasarımlar katarak yoluna hızla devam etmektedir. .

Özel tasarımlarını ve markasını tüm Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde aynı anda  başarıyla tanıtan Dome Mobilya 25’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Dome mobilya;  ürünlerini yaşam alanınızda daha konforlu ve huzurlu vakit geçirebilmeniz için tasarlayıp siz değerli müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

: Ağaçişleri bölümü 29.Sokak No:2-1/1 İnegöl–Bursa

: +90 224 713 0140

: info@domehome.com.tr

SATIŞ NOKTALARI

Copyright@2019 Dome Home Furniture / All rights Reserved